Mühendislik Fakültesi

Dekanlık Onur Listesi

Dekanlık Onur Listesi

 
Bir yarıyıl sonunda, yarıyıl not ortalaması 3,00 - 3,49 arasında olan başarılı durumdaki öğrenciler o yarıyıl için onur öğrencisi, 3,50 ve üstü olanlar ise yüksek onur öğrencisi sayılırlar. Onur veya yüksek onur öğrencisi olabilmek için, mezuniyet yarıyılı hariç, ilgili yarıyılda en az normal ders yükünün alt sınırının bir eksiği kadar ders almış olmak gereklidir. Uzatmalı durumdaki öğrenciler, uzatmalı olarak kayıt yaptırdıkları yarıyıllarda onur veya yüksek onur öğrencisi olamazlar. Öğrencinin W notu aldığı dersler ders yüküne dahil edilmez.
 
2017-2018 Akademik Yılı Bahar Dönemi
Yüksek Onur Listesi Onur Listesi
Uluç Furkan Vardar Bilgisayar Mühendisliği Volkan Özer Bilgisayar Mühendisliği
Nogay Küpelioğlu Bilgisayar Mühendisliği Tuğçe Tekiner Bilgisayar Mühendisliği
Ramazan Yetişmiş Bilgisayar Mühendisliği Selengül Hasdemir Bilgisayar Mühendisliği
Alp Gökçek Bilgisayar Mühendisliği Muhammed Rahmetullah Kartal Bilgisayar Mühendisliği
Muhammed Köstekli Bilgisayar Mühendisliği Kaan Gürpınar Bilgisayar Mühendisliği
İlkay Tevfik Devran Bilgisayar Mühendisliği Gupse Eyşan Toy Bilgisayar Mühendisliği
Ezgi Üstünel Bilgisayar Mühendisliği Emre Arslan Bilgisayar Mühendisliği
Yasemin İzel Çangal Bilgisayar Mühendisliği Dilan Derin Bilgisayar Mühendisliği
Ayça Kırca Elektrik Elektronik Mühendisliği Derinsu Tan Aydin Bilgisayar Mühendisliği
Caner Pehlivan Elektrik Elektronik Mühendisliği Berfin Elif Erdoğan Bilgisayar Mühendisliği
Erdal Sidal Doğan Elektrik Elektronik Mühendisliği Ahmet Melih Türkmen Bilgisayar Mühendisliği
Diren Erdem Aydin Elektrik Elektronik Mühendisliği Uğurcan Akdemir Elektrik Elektronik Mühendisliği
Aybike Dilek Endüstri Mühendisliği Remzi Orak Elektrik Elektronik Mühendisliği
Elif Erden Endüstri Mühendisliği Mustafa Can Gülbaş Elektrik Elektronik Mühendisliği
Doğa Poyraz Tahan Endüstri Mühendisliği Mert Kömürcüoğlu Elektrik Elektronik Mühendisliği
Ayfer Kanberoğlu Endüstri Mühendisliği Enes Dilbilmez Elektrik Elektronik Mühendisliği
Şerifcan Minaz Endüstri Mühendisliği Caner Coşkun Elektrik Elektronik Mühendisliği
Tayfun Özyürek Endüstri Mühendisliği Burak Somali Elektrik Elektronik Mühendisliği
Aslıhan Kaya Endüstri Mühendisliği Zübeyde Derya Bostan Endüstri Mühendisliği
Emre Altunbaş Endüstri Mühendisliği Vahide Nur Tuncer Endüstri Mühendisliği
Gizem Şen Endüstri Mühendisliği Tuna Sümer Endüstri Mühendisliği
Gizem Yıldırım Endüstri Mühendisliği Süeda Özdemir Endüstri Mühendisliği
Utku Barış Camcı Endüstri Mühendisliği Sevilay Kayıtmaz Endüstri Mühendisliği
Dilara Sultan Topcuoğlu Endüstri Mühendisliği Kardelen Emirhan Endüstri Mühendisliği
İbrahim Öner İnşaat Mühendisliği Hakan Aras Endüstri Mühendisliği
Berke Öden İnşaat Mühendisliği Gökberk Yamak Endüstri Mühendisliği
Eren Esmer İnşaat Mühendisliği Gizem Aydoğmuş Endüstri Mühendisliği
Armanç Tosu İnşaat Mühendisliği Eylül Çubukcu Endüstri Mühendisliği
Büşra Koç Makine Mühendisliği Erdal Deniz Durmaz Endüstri Mühendisliği
Gizem Derya Demir Makine Mühendisliği Emir Doğanay Endüstri Mühendisliği
Alp İğertokoğlu Makine Mühendisliği Eldem Ezgi Ulusoy Endüstri Mühendisliği
Fethullah Atik Makine Mühendisliği Eda Atabek Endüstri Mühendisliği
Cankat Enver Süren Makine Mühendisliği Çiğdem Nur Çelik Endüstri Mühendisliği
Abdülsamet Erkan Makine Mühendisliği Cansu Korkmaz Endüstri Mühendisliği
İrem Bağlarbaşı Makine Mühendisliği Zehra Elçin Gürsoy İnşaat Mühendisliği
Faik Derya İnce Makine Mühendisliği Saadet İpek Metilli İnşaat Mühendisliği
  Muhammed Hüseyin Yaşar İnşaat Mühendisliği
Mevlüde Selin Yeltekin İnşaat Mühendisliği
Mehmet Can Gedik İnşaat Mühendisliği
Burak Çalışkan İnşaat Mühendisliği
Barış Solmaz İnşaat Mühendisliği
İlayda Yankılıç Makine Mühendisliği
Dağlar Karamüftüoğlu Makine Mühendisliği
Ararat Çetinkaya Makine Mühendisliği
Alp Günay Makine Mühendisliği
Ali Altar İnceer Makine Mühendisliği
 
2017-2018 Akademik Yılı Güz Dönemi
Yüksek Onur Listesi Onur Listesi
Gizem Deryademir Makine Mühendisliği Ararat Çetinkaya Makine Mühendisliği
İrem Bağlarbaşı Makine Mühendisliği Alperen Severoğlu Makine Mühendisliği
Berk Akman Makine Mühendisliği Dağlar Karamüftüoğlu Makine Mühendisliği
Faik Derya İnce Makine Mühendisliği Uğur Topgül Makine Mühendisliği
Fethullah Atik Makine Mühendisliği Semi Razon Makine Mühendisliği
Cankat Enver Süren Makine Mühendisliği Kadir Emre Erdoğdu Makine Mühendisliği
İsmail Geyik Makine Mühendisliği Ali Altar İnceer Makine Mühendisliği
Abdülsamet Erkan Makine Mühendisliği Ekin Eylem Süngü Makine Mühendisliği
Büşra Koç Makine Mühendisliği Mert Anıl Uzun Makine Mühendisliği
Alp Günay Makine Mühendisliği Armanç Tosu İnşaat Mühendisliği
Alp İğertokoğlu Makine Mühendisliği Burak Öztürk İnşaat Mühendisliği
Eren Esmer İnşaat Mühendisliği Umut Şen İnşaat Mühendisliği
Berke Öden  İnşaat Mühendisliği Mehmet Can Gedik İnşaat Mühendisliği
İbrahim Öner İnşaat Mühendisliği Muhammed Hüseyin Yaşar İnşaat Mühendisliği
Muhammed Ömer Canbulat İnşaat Mühendisliği Mevlüde Selin Yeltekin İnşaat Mühendisliği
Ahmet Melik Öztürk Endüstri Mühendisliği Bora Sayılgan İnşaat Mühendisliği
Şerifcan Minaz Endüstri Mühendisliği Barış Solmaz İnşaat Mühendisliği
Aybike Dilek Endüstri Mühendisliği Caner Servan Gür İnşaat Mühendisliği
Serdar Kami Üçkardeş Endüstri Mühendisliği Selin Özemre Endüstri Mühendisliği
Emre Altunbaş Endüstri Mühendisliği Zübeyde Derya Bostan Endüstri Mühendisliği
Elif Erden Endüstri Mühendisliği Tayfun Özyürek Endüstri Mühendisliği
Doğa Poyraz Tahan Endüstri Mühendisliği Gizem Yıldırım Endüstri Mühendisliği
Dilara Sultan Topcuoğlu Endüstri Mühendisliği Esra Sözmen Endüstri Mühendisliği
Eylül Çubukcu Endüstri Mühendisliği Aslıhan Kaya Endüstri Mühendisliği
Eda Atabek Endüstri Mühendisliği Bilge Korkmaz Endüstri Mühendisliği
Gizem Aydoğmuş Endüstri Mühendisliği Simge Ulugöl Endüstri Mühendisliği
Taha Altunbaş Endüstri Mühendisliği Onurcan Şeker Endüstri Mühendisliği
Eldem Ezgi Ulusoy Endüstri Mühendisliği Alican Sevimay Endüstri Mühendisliği
Ayfer Kanberoğlu Endüstri Mühendisliği Ayça Besli Endüstri Mühendisliği
Enes Dilbilmez Elektrik Elektronik Mühendisliği Tuna Sümer Endüstri Mühendisliği
Deniz Gürevin Elektrik Elektronik Mühendisliği Utku Barış Camcı Endüstri Mühendisliği
Ayça Kırca Elektrik Elektronik Mühendisliği İbrahim Onur Şerbetçi Endüstri Mühendisliği
Etka Eren Altıntaş Elektrik Elektronik Mühendisliği Kardelen Emirhan Endüstri Mühendisliği
Caner Pehlivan Elektrik Elektronik Mühendisliği Uğur Eskiçırak Endüstri Mühendisliği
Uğurcan Akdemir Elektrik Elektronik Mühendisliği Hakan Aras Endüstri Mühendisliği
Diren Erdem Aydın Elektrik Elektronik Mühendisliği Gizem Şen Endüstri Mühendisliği
Nogay Küpelioğlu Bilgisayar Mühendisliği Erdal Deniz Durmaz Endüstri Mühendisliği
Muhammed Köstekli Bilgisayar Mühendisliği Süeda Özdemir Endüstri Mühendisliği
Muhammed Rahmetullah Kartal Bilgisayar Mühendisliği Atıl Cem Demiröz Endüstri Mühendisliği
Ramazan Yetişmiş Bilgisayar Mühendisliği Selen Karaca Endüstri Mühendisliği
Uluç Furkan Vardar Bilgisayar Mühendisliği Demet Ağatekin Endüstri Mühendisliği
İlkay Tevfik Devran Bilgisayar Mühendisliği Seçkin Öter Endüstri Mühendisliği
Ezgi Nihal Subaşı Bilgisayar Mühendisliği Zeynep Ezgi Şeker Endüstri Mühendisliği
Derinsu Tan Aydın Bilgisayar Mühendisliği Uygar Akkoç Elektrik Elektronik Mühendisliği
Buğra Ayral Bilgisayar Mühendisliği Feyza Türker Elektrik Elektronik Mühendisliği
Zeynep Ayyüce Çay Bilgisayar Mühendisliği Tunahan Gümüş Elektrik Elektronik Mühendisliği
  Oğuz Baykurt Elektrik Elektronik Mühendisliği
Ali Bahadır Bulut Elektrik Elektronik Mühendisliği
Sefa Alp Elektrik Elektronik Mühendisliği
Baran Yiğit Aladoğan Elektrik Elektronik Mühendisliği
Sena Akbulut Elektrik Elektronik Mühendisliği
İrem Kuzgunkaya Elektrik Elektronik Mühendisliği
Göktuğ Kayacan Elektrik Elektronik Mühendisliği
Erdal Sidal Doğan Elektrik Elektronik Mühendisliği
Utku Mutlu Elektrik Elektronik Mühendisliği
Ahmet Melih Türkmen Bilgisayar Mühendisliği
Ozan Sönmez Bilgisayar Mühendisliği
Berfin Elif Erdoğan Bilgisayar Mühendisliği
Berkay Gürsoy Bilgisayar Mühendisliği
Ali Kızılcan Bilgisayar Mühendisliği
Viktor Cef İnselberg Bilgisayar Mühendisliği
Dilay Sapmaz Bilgisayar Mühendisliği
Ezgi Üstünel Bilgisayar Mühendisliği
Murat Dereköylü Bilgisayar Mühendisliği
 
 
2016-2017 Akademik Yılı Bahar Dönemi
Yüksek Onur Listesi Onur Listesi
Ece Muslu Endüstri Mühendisliği Buğra Ayral Bilgisayar Mühendisliği
Volkan Özer Bilgisayar Mühendisliği Uğur Eskiçırak Endüstri Mühendisliği
Emre Altunbaş Endüstri Mühendisliği Uğur Topgül Makine Mühendisliği
Fethullah Atik Makine Mühendisliği Ayşe Karoğlu İnşaat Mühendisliği
Büşra Koç Makine Mühendisliği Süeda Özdemir Endüstri Mühendisliği
Gizem Derya Demir Makine Mühendisliği Uygar Akkoç Elektrik Elektronik Mühendisliği
Ayça Kırca Elektrik Elektronik Mühendisliği Murat Can Aliş Makine Mühendisliği
Eldem Ezgi Ulusoy Endüstri Mühendisliği Batuhan Bilgin Bilgisayar Mühendisliği
Kamer Nergis Makine Mühendisliği Alp Günay Makine Mühendisliği
Şeymanur Uğur Endüstri Mühendisliği Berna Aydoğmuş Makine Mühendisliği
Ezgi Üstünel Bilgisayar Mühendisliği Doğa Poyraz Tahan Endüstri Mühendisliği
Deniz Gürevin Elektrik Elektronik Mühendisliği Berke Arda Say Makine Mühendisliği
Begüm Şekercan Endüstri Mühendisliği Hakan Aras Endüstri Mühendisliği
Gökberk Yamak Endüstri Mühendisliği Kemal Şengüler Makine Mühendisliği
Nogay Küpelioğlu Bilgisayar Mühendisliği Burak Öztürk İnşaat Mühendisliği
Bilal Demirtaş İnşaat Mühendisliği Etka Eren Altıntaş Elektrik Elektronik Mühendisliği
Aybike Dilek Endüstri Mühendisliği Berk Ünlü Makine Mühendisliği
Serdar Kami Üçkardeş Endüstri Mühendisliği Onur Can Şeker Endüstri Mühendisliği
Muhammed Köstekli Bilgisayar Mühendisliği Alperen Selveroğlu Makine Mühendisliği
Elif Erden Endüstri Mühendisliği Murat Dereköylü Bilgisayar Mühendisliği
Hakan Taş Elektrik Elektronik Mühendisliği Semi Razon Makine Mühendisliği
İrem Başlarbaşı Makine Mühendisliği Emir Doğanay Endüstri Mühendisliği
  Alican Sevimay Endüstri Mühendisliği
Tayfun Özyürek Endüstri Mühendisliği
Çiğdem Nur Çelik Endüstri Mühendisliği
Zübeyde Derya Bostan Endüstri Mühendisliği
Abdülsamet Erkan Makine Mühendisliği
Şerifcan Minaz Endüstri Mühendisliği
Tunahan Gümüş Elektrik Elektronik Mühendisliği
Ayşe Bengisu Güneş Endüstri Mühendisliği
Ararat Çetinkaya Makine Mühendisliği
 
2016-2017 Akademik Yılı Güz Dönemi
Yüksek Onur Listesi Onur Listesi
Hakan Taş Elektrik Elektronik Mühendisliği Berkay Gürsoy Bilgisayar Mühendisliği
Uluç Furkan Vardar Bilgisayar Mühendisliği Tuğçe Tekiner Bilgisayar Mühendisliği
İlkay Tevfik Devran Bilgisayar Mühendisliği Ezgi Üstünel Bilgisayar Mühendisliği
Ahmet Melik Öztürk Endüstri Mühendisliği Mert Koraltan İnşaat Mühendisliği
Elif Erden Endüstri Mühendisliği Selengül Hasdemir Bilgisayar Mühendisliği
Semi Razon Makine Mühendisliği Umut Şen İnşaat Mühendisliği
Muhammed Köstekli Bilgisayar Mühendisliği Eylül Çubukcu Endüstri Mühendisliği
Nogay Küpelioğlu Bilgisayar Mühendisliği Volkan Özer Bilgisayar Mühendisliği
Ayça Kırca Elektrik Elektronik Mühendisliği Buğra Ayral Bilgisayar Mühendisliği
Deniz Gürevin Elektrik Elektronik Mühendisliği Begüm Şekercan Endüstri Mühendisliği
Ece Muslu Endüstri Mühendisliği Murat Dereköylü Bilgisayar Mühendisliği
Gökberk Yamak Endüstri Mühendisliği Gupse Eyşan Toy Bilgisayar Mühendisliği
Emre Altunbaş Endüstri Mühendisliği Caner Pehlivan Elektrik Elektronik Mühendisliği
Aybike Dilek Endüstri Mühendisliği Utku Mutlu Elektrik Elektronik Mühendisliği
Bilal Demirtaş İnşaat Mühendisliği Hüseyin Efe Öztufan Elektrik Elektronik Mühendisliği
Gizem Derya Demir  Makine Mühendisliği Ece Pınar Yıldırım Elektrik Elektronik Mühendisliği
Fethullah Atik Makine Mühendisliği Burak Somalı Elektrik Elektronik Mühendisliği
Osman Akyüz Makine Mühendisliği Gizem Aydoğmuş Endüstri Mühendisliği
Göktuğ Yıldırım Elektrik Elektronik Mühendisliği İbrahim Onur Şerbetçi Endüstri Mühendisliği
  Eda Atabek Endüstri Mühendisliği
Esra Sözmen Endüstri Mühendisliği
Simge Ulugöl Endüstri Mühendisliği
Hakan Aras Endüstri Mühendisliği
Şeymanur Uğur Endüstri Mühendisliği
Selin Özemre Endüstri Mühendisliği
Çiğdem Nur çelik Endüstri Mühendisliği
Doğa Poyraz Tahan Endüstri Mühendisliği
Vahide Nur Tuncer Endüstri Mühendisliği
Eldem Ezgi Ulusoy Endüstri Mühendisliği
Emine Yeşilçimen Endüstri Mühendisliği
Tayfun Özyürek Endüstri Mühendisliği
Barış Kaan  Endüstri Mühendisliği
Gizem Şen Endüstri Mühendisliği
Serdar Kami Üçkardeş Endüstri Mühendisliği
Elif Fer Endüstri Mühendisliği
Demet Ağatekin Endüstri Mühendisliği
Mert Bayhan İnşaat Mühendisliği
Ayşe Karoğlu İnşaat Mühendisliği
Serkan Katılmış İnşaat Mühendisliği
Muhammed Ömer Canbulat İnşaat Mühendisliği
Muhammed Hüseyin Yaşar İnşaat Mühendisliği
Ararat Çetinkaya Makine Mühendisliği
Dağlar Karamüftüoğlu Makine Mühendisliği
Furkan Yavuz Makine Mühendisliği
Murat Can Aliş Makine Mühendisliği
Uğur Topgül Makine Mühendisliği
Ali Altar İnceer Makine Mühendisliği
Alp İğertokoğlu Makine Mühendisliği
Cankat Enver Süren Makine Mühendisliği
Alperen Selveroğlu Makine Mühendisliği
İlayda Yankılıç  Makine Mühendisliği
 
2015-2016 Akademik Yılı Bahar Dönemi
Yüksek Onur Listesi Onur Listesi
Dursun Ali Ekinci Elektrik Elektronik Mühendisliği Berkay Gürsoy Bilgisayar Mühendisliği
Hakan Taş Elektrik Elektronik Mühendisliği Kamer Nergis Makine Mühendisliği
Uluç Furkan Vardar Bilgisayar Mühendisliği Çiğdem Nur Çelik Endüstri Mühendisliği
Ece Muslu Endüstri Mühendisliği Mert Koraltan İnşaat Mühendisliği
Tarık Berk Kıymet İnşaat Mühendisliği Onat Mert Taşcı Elektrik Elektronik Mühendisliği
Şeymanur Uğur Endüstri Mühendisliği Umut Şen İnşaat Mühendisliği
İlkay Tevfik Devran Bilgisayar Mühendisliği Eylül Çubukcu Endüstri Mühendisliği
Muhammed Köstekli Bilgisayar Mühendisliği Selin Ersev Bilgisayar Mühendisliği
Eda Atabek Endüstri Mühendisliği Emre Altunbaş Endüstri Mühendisliği
Ahmet Melik Öztürk Endüstri Mühendisliği Begüm Şekercan Endüstri Mühendisliği
Semi Razon Makine Mühendisliği Tuğçe Tekiner Bilgisayar Mühendisliği
Elif Erden Endüstri Mühendisliği Aytaç Kıvılcım İnşaat Mühendisliği
  Büşra Koç Makine Mühendisliği
Emine Yeşilçimen Endüstri Mühendisliği
Aybike Dilek Endüstri Mühendisliği
Gökberk Yamak Endüstri Mühendisliği
Oğuzhan Karaciğer Makine Mühendisliği
Kemal Şengüler Makine Mühendisliği
Deniz Gürevin Elektrik Elektronik Mühendisliği
Serdar Kami Üçkardeş Endüstri Mühendisliği
Eldem Ezgi Ulusoy Endüstri Mühendisliği
Demet Ağatekin Endüstri Mühendisliği
Saadet İpek Metilli İnşaat Mühendisliği
Seda Altintop İnşaat Mühendisliği
Cankat Enver Süren Makine Mühendisliği
Esra Sözmen Endüstri Mühendisliği
Utku Bariş Camcı Endüstri Mühendisliği
Nogay Küpelioğlu Bilgisayar Mühendisliği
Can Şirin Bilgisayar Mühendisliği
Gizem Aydoğmuş Endüstri Mühendisliği
Ali Altar İnceer Makine Mühendisliği
Alp İğertokoğlu Makine Mühendisliği
Eren Burak Kuru Elektrik Elektronik Mühendisliği
 
2015-2016 Akademik Yılı Güz Dönemi 
Yüksek Onur Listesi Onur Listesi
Dursun Ali Ekinci Elektrik Elektronik Mühendisliği Muhammed Ömer Canbulat İnşaat Mühendisliği
Hakan Taş Elektrik Elektronik Mühendisliği Selin Ersev Bilgisayar Mühendisliği
Tarik Berk Kıymet İnşaat Mühendisliği Kaan Bilgin İnşaat Mühendisliği
Büşra Koç Makine Mühendisliği Esra Sözmen Endüstri Mühendisliği
Eldem Ezgi Ulusoy Endüstri Mühendisliği Emine Yeşilçimen Endüstri Mühendisliği
Deniz Gürevin Elektrik Elektronik Mühendisliği Serdar Kami Üçkardeş Endüstri Mühendisliği
Şeymanur Uğur Endüstri Mühendisliği Taha Altunbaş Endüstri Mühendisliği
Kemal Şengüler Makine Mühendisliği Erhan Konak Elektrik Elektronik Mühendisliği
Ahmet Melik Öztürk Endüstri Mühendisliği Begüm Şekercan Endüstri Mühendisliği
Eda Atabek Endüstri Mühendisliği Gökberk Yamak Endüstri Mühendisliği
Muhammed Köstekli Bilgisayar Mühendisliği Nogay Küpelioğlu Bilgisayar Mühendisliği
Eylül Çubukcu Endüstri Mühendisliği Muhammed Zahid Demirtaş Elektrik Elektronik Mühendisliği
Kamer Nergis Makine Mühendisliği Onat Mert Taşcı Elektrik Elektronik Mühendisliği
İlkay Tevfik Devran Bilgisayar Mühendisliği Etka Eren Altıntaş Elektrik Elektronik Mühendisliği
Berkay Gürsoy Bilgisayar Mühendisliği Bora Güzel İnşaat Mühendisliği
Çiğdem Nur Çelik Endüstri Mühendisliği Gizem Şen Endüstri Mühendisliği
  Emir Doğanay Endüstri Mühendisliği
Emre Altunbaş Endüstri Mühendisliği
Çisem Topaloğlu Bilgisayar Mühendisliği
İlayda Tunca Bilgisayar Mühendisliği
Aybike Dilek Endüstri Mühendisliği
  
2014-2015 Akademik Yılı Bahar Dönemi 
Yüksek Onur Listesi Onur Listesi
Ahmet Melik Öztürk Endüstri Mühendisliği Emir Doğanay Endüstri Mühendisliği
  Begüm Şekercan Endüstri Mühendisliği
Onat Mert Taşcı Elektrik Elektronik Mühendisliği
Tuğçe Tekiner Bilgisayar Mühendisliği
Gökberk Yamak Endüstri Mühendisliği
Burak Somalı Elektrik Elektronik Mühendisliği
 
2014-2015 Akademik Yılı Güz Dönemi Onur Listesi
Hatice Dilara Bayrakdar Bilgisayar Mühendisliği
Ahmet Melik Öztürk Endüstri Mühendisliği
Çisem Topaloğlu Bilgisayar Mühendisliği
Begüm Şekercan Endüstri Mühendisliği
Dilan Derin Bilgisayar Mühendisliği
  

Sosyal Medya